O firmie 

Grupa ogrodzeniowa to firma, którą tworzą specjaliści w branży ogrodzeniowej. Świadczymy usługi zarówno w zakresie montażu ogrodzeń, jak i sprzedaży wysokiej jakości elementów systemów ogrodzeniowych. Wierzymy, że nasza pasja, zaangażowanie oraz wiedza przekładają się na najwyższą jakość oferowanych przez nas usług i produktów.

Podążamy za dynamicznie rozwijającymi się technologiami w celu zapewnienia nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań. Nasze ogrodzenia są trwałe, wytrzymałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych, a z drugiej strony charakteryzują się wysokimi walorami estetycznymi.

Jeżeli szukasz sprawdzonej i fachowej firmy zapewniającej profesjonalne wykonanie – jesteśmy do Twojej dyspozycji! W naszym zespole pracują wyłącznie profesjonaliści w swoich dziedzinach. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie i doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich elementów, technologii i rozwiązań. Działamy głównie w okolicach Legionowa, Płocka, Płońska, Nowego Dworu Mazowieckiego i Łomianek. Zapewniamy szybki czas realizacji zleceń oraz atrakcyjne ceny. Nie boimy się żadnych wyzwań!

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się

Zadzwoń lub wyślij nam maila

Zadzwoń: 509 787 179

Biuro czynne: Poniedziałek - Piątek 8-17

Formularz kontaktowy