Ogrodzenia 2D

Ogrodzenia 2D to solidne ogrodzenia bez przetłoczeń charakteryzujące się podwójnym drutem poziomym. Ich zaletą jest przede wszystkim wysoka wytrzymałość, trwałość oraz sztywność. Ogrodzenia 2D są odpowiednio zabezpieczone przed działaniem czynników atmosferycznych, z kolei powłoka antykorozyjna chroni przed korozją, co przekłada się na długą żywotność paneli ogrodzeniowych bez konieczności konserwacji. Tego typu konstrukcje zyskały w ostatnim czasie dużą popularność nie tylko ze względu na swoje walory techniczne i prostotę montażu, lecz również nowoczesny design.

Panele ogrodzeniowe 2D wykonywane są ze stalowych prętów, które tworzą pionowe prostokątne oczka. Warto wspomnieć, że takie rozwiązanie świetnie sprawdza się na terenie o zmiennym nachyleniu. Znajdują one swoje zastosowanie na terenach firmowych, prywatnych posesjach, obiektów sportowych, biurowych, czy osiedli mieszkaniowych.

Montaż ogrodzeń 2D – Legionowo, Płock, Płońsk, Nowy Dwór Mazowiecki, Łomianki i okolice

Nasza firma oferuje kompleksowe zaplanowanie oraz montaż systemów ogrodzeniowych 2D, a także pomoc w wyborze akcesoriów. Realizując tego typu zlecenia na przestrzeni wielu lat zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam na szybki, sprawny i skuteczny montaż paneli ogrodzeniowych 2D. Realizujemy usługi głównie na terenie Legionowa, Płocka, Płońska, Nowego Dworu Mazowieckiego i Łomianek i okolic. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą – serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania wyceny!

Skontaktuj się

Zadzwoń lub wyślij nam maila

Zadzwoń: 509 787 179

Biuro czynne: Poniedziałek - Piątek 8-17

Formularz kontaktowy