Ogrodzenia panelowe

Ogrodzenia panelowe znajdują swoje zastosowanie m.in. na posesjach prywatnych, osiedlach mieszkaniowych, działkach rekreacyjnych, czy terenach firm. Charakteryzują się one wysoką wytrzymałością, prostotą montażu oraz wysokimi walorami estetycznymi. Ich montaż wymaga zagruntowania słupków, które są podstawą dla przetłaczanej siatki.

Ogrodzenia przetłaczane 3D nie ograniczają widoczności ze względu na ażurowy układ, który wpływa również na wysoką sztywność i trwałość w porównaniu z tradycyjnymi ogrodzeniami z siatki. Tego typu konstrukcje są odpowiednio zabezpieczone przed korozją oraz wpływem zmiennych czynników atmosferycznych, co zapewnia bezproblemowe użytkowanie przez kilka lat. Warto wspomnieć, że bramy umieszczane w systemach ogrodzeń 3D mogą być zarówno skrzydłowe, jak i przesuwne.

Montaż ogrodzeń panelowych – Legionowo, Płock, Płońsk, Nowy Dwór Mazowiecki, Łomianki i okolice

Zakres naszych usług obejmuje zarówno montaż, jak i sprzedaż poszczególnych elementów ogrodzeń panelowych 3D. Działamy głównie w obszarze Legionowa, Płocka, Płońska, Nowego Dworu Mazowieckiego i Łomianek. Gwarantujemy spełnianie najwyższego standardu realizacji w oparciu o nasze doświadczenie, wiedzę oraz specjalistyczny sprzęt.

Skontaktuj się

Zadzwoń lub wyślij nam maila

Zadzwoń: 509 787 179

Biuro czynne: Poniedziałek - Piątek 8-17

Formularz kontaktowy