Ogrodzenia palisadowe

Ogrodzenia palisadowe to zyskująca na popularności konstrukcja, której design dyktowany jest przez trend estetycznego minimalizmu. Swoje zastosowanie znajdują najczęściej na prywatnych posesjach, siedzibach firm, czy budynkach użyteczności publicznej. Ogrodzenia palisadowe tworzą świetną kompozycję zarówno z nowoczesnymi obiektami, jak i w tradycyjnej architekturze.

Cechą charakterystyczną dla ogrodzeń palisadowych jest również wysoka trwałość, wytrzymałość i żywotność. Materiały wykorzystywane przy montażu tego rodzaju konstrukcji są odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi, jak i wymagającymi warunkami atmosferycznymi. Warto również wspomnieć, że wbrew pozorom ogrodzenia palisadowe są tańszym rozwiązaniem niż m.in. ogrodzenia kute, czy drewniane.

Montaż ogrodzeń palisadowych – Legionowo, Płock, Płońsk, Nowy Dwór Mazowiecki, Łomianki i okolice

Oferta naszej firmy obejmuje kilka różnych wzorów ogrodzeń palisadowych, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do konkretnego projektu. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą ogrodzeń palisadowych, lecz również ich montażem i pomocą w doborze akcesoriów. Realizujemy usługi głównie w okolicach Legionowa, Płocka, Płońska, Nowego Dworu Mazowieckiego i Łomianek. Nasze wiedza i doświadczenie pozwalają nam zapewnić szybki czas realizacji oraz najwyższą jakość wykonania. 

Skontaktuj się

Zadzwoń lub wyślij nam maila

Zadzwoń: 509 787 179

Biuro czynne: Poniedziałek - Piątek 8-17

Formularz kontaktowy