Realizacje

Grupa Ogrodzeniowa to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży ogrodzeniowej. Nasz zespół tworzą pasjonaci, którzy w swojej pracy kierują się profesjonalizmem, dokładnością oraz pełnym zaangażowaniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy wysokiej klasy systemy ogrodzeniowe wraz z ich montażem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – jesteśmy przekonani, że ma to ogromny wpływ na ostateczny sukces naszych realizacji.

Nasza oferta wyróżnia się szybkim czasem realizacji oraz konkurencyjnymi cenami. Decydując się na współpracę z firmą Grupa Ogrodzeniowa mogą Państwo liczyć na fachowe wykonanie, które wynika z wiedzy i doświadczenia nabytego przez długie lata naszej pracy. Stale podążamy za trendami w branży ogrodzeniowej, co pozwala nam na dostarczanie najskuteczniejszych rozwiązań. Współpracujemy zarówno z odbiorcami prywatnymi, firmami, jak i różnego rodzaju instytucjami.

Poniżej prezentujemy wykonane przez nas realizacje – siatka ogrodzeniowa, ogrodzenia panelowe czy bramy lub furtki. Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług – serdecznie zachęcamy do kontaktu wszystkich. Działamy na terenie Legionowa, Płocka, Płońska, Nowego Dworu Mazowieckiego, Łomianek i okolic.

 

Ogrodzenia

Ogrodzenia panelowe

Ogrodzenia palisadowe

Podmurówka

Akcesoria do ogrodzeń

Bramy i furtki

Napędy do bram