Podmurówka

Idealnym uzupełnieniem przy montażu ogrodzenia panelowego jest zastosowanie gotowej podmurówki prefabrykowanej. W zależności od rodzaju ogrodzenia stosuje się różnego rodzaju materiały do jej wykonania. Funkcją podmurówki jest połączenie siatki z gruntem, a tym samym przeniesienie na niego ciężaru. Warto, jednak wspomnieć, że podmurówka stanowi także duży walor estetyczny – wraz z nowoczesną siatką mogą tworzyć świetną kompozycję, która zwraca na siebie uwagę.

Kolejną istotną zaletą podmurówki jest łatwość w jej konserwacji. W wykonywanych przez naszą firmę realizacjach wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości beton z podwójnym drutem zbrojeniowym wewnątrz. Takie podejście zapewnia najwyższą trwałość konstrukcji oraz jej długą żywotność. Podmurówka idealnie stanowi idealny fundament pod ogrodzenia z metalowej siatki, gotowych paneli, deszczułek, czy prętów metalowych. W przypadku ciężkich konstrukcji metalowych lub kamiennych, stosuje się podmurówki z fundamentem umieszczonym w gruncie.

Nasza firma posiada niezbędne doświadczenie, sprzęt oraz umiejętności, które pozwalają na niezwykle szybką i sprawną realizację podmurówek. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą, serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Skontaktuj się

Zadzwoń lub wyślij nam maila

Zadzwoń: 509 787 179

Biuro czynne: Poniedziałek - Piątek 8-17

Formularz kontaktowy